Hakkımızda

HAKKIMIZDA

YÜ ZEY Tekstil ve Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti. 2017 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, www.yabadabadizayn.com adresli web sitemiz üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir.
30 yıllık tecrübemizi ve sevgimizi işimize katarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine tasarımlarımızı sunduk. Biliyoruz ki severek yaptığımız tasarımlar sevilerek kullanılacaktır. Ayıca sizlerden gelen talepleri hep göz önünde bulundurarak çizgimize yön verdik. Tasarımlarımızın baş mimarı olan Esin Zeynep KARASU ile Teksilde ki tecrübelisiyle tasarımlarımıza çözümler üreten Yücel KOÇALİ olarak bizler yabadabadizayn.com markası ile çıktığımız bu yolda; üretimde her türlü fedakarlığı gösteren imalat müdürümüz Alev GÜNEY‘e ve Atölyede üretimde çalışan herkese sonsuz sevgilerimizi bir borç biliriz. Bizler hep birlikte güzel ve güçlüyüz.

Misyonumuz,
Firmamızın temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak üretim gücümüzü ve yenilikçi çizgimizi fiyat politikamız ile birleştirerek müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak ürünler üretip Türkiye ekonomisine iyi bir katkı sağlamayı amaçlamaktır.

Vizyonumuz,
Ulusal ve Uluslararası platformlarda tanınan, çağdaş, yenilikleri ve modayı takip eden hatta yeni moda trendleri oluşturan, müşterilerimize yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, sektörümüzde üretim çizgimiz ile saygı gören, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Shopping cart