Teslimat ve iade şartları

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini, garanti belgesini göndermelisiniz. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir. İade yabadabadizayn.com’a ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca kullanıcıya e-posta gönderilir.

Ürün İade Adresi:

Yü Zey Tekstil ve Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti. Adres: Mimaroba Mahallesi Çarmıklı Caddesi Demirpark Evleri D2 Blok No: 20 GB  B.Çekmece İstanbul

(Aras Kargo Alıcı Kodu: ……………)

GERİ ÖDEMELER:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Yü Zey Tekstil ve Konfeksiyon San. Tic. Ltd. Şti. geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

TESLİMAT ŞARTLARI:

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulunun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlişkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da firma personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Shopping cart